دنیایی از صدا
در یک واحد مجزا

RONDO – نخستین پردازشگر تک واحدی
CI در جهان

RONDO®

نخستین پردازشگر تک واحدی CI جهان

جمع و جور و کاملا یکپارچه

زمانیکه اجزای پردازشگر صوتی معمولی (مثل کویل، واحد کنترل و بسته باتری) را در قالب یک قطعه واحد باهم ترکیب می کنید چه چیزی بدست می آورید؟ بخش های کمتر، بدون نیاز به کابل، و احساس آزادی از نبود چیزی در پشت گوش.


فقط کافیه از آن استفاده کنی و بروی!

صبح بیدار شدن و گوش دادن به دنیایی از صداها، هرگز به این سادگی نبوده. اتصال قطعه یک تکه RONDO، بسیار آسان است. انجام تغییرات، به کمک کنترل از راه دور FineTuner به سرعت و سهولت قابل انجام است.


صدا، دنیا را به فعالیت وا می دارد

صدا، شما را به دنیا و مردم آن وصل می کند. به لطف فناوری های اختصاصی شرکت MED-EL و کارایی اثبات شده آنها، به همه صداها گوش فرا دهید.

هیچ چیز پشت گوش نیست

اگر ناشنوایید احتمالا سالهاست که از ابزار کمک شنوایی پشت گوشی (BTE) یا  پردازشگر صوتی استفاده میکنید. حالا، برای نخستین بار، RONDO این امکان را می دهد که فضای پشت گوش، خالی و آزاد باشد.

گوش خود را آزاد کنید

دستگاه RONDO، فضایی را برای به چشم زدن عینک معمولی، عینک دودی یا سایر چیزهای مورد علاقه شما خالی میکند.

سهولت در پنهانسازی

دستگاه RONDO، به سهولت در زیر موی بلند پنهان میشود. این طراحی یکپارچه، که فاقد هرگونه ایرهوک یا کویل مجزایی است، موجب می شود که RONDO کمتر مشهود باشد.

با موی شما در می آمیزد

چهار رنگی که برای درآمیختن محصول با رنگ موی طبیعی شما درنظر گرفته شده است موجب شده است که دستگاه RONDO، تقریبا نامشهود باشد.

جدید

ایجاد تحرک با
WaterWear برای RONDO

لوازم جانبی کاملا ضد آب WaterWear (برای RONDO) یک پوشش ارزان و قابل استفاده مجدد است که قابلیت ضد آب بودن کامل را فراهم میکند. این پوشش براق و تنگ، برای افزایش کارایی میکروفون طراحی شده است طوری که می توانید اصوات را از هر جایی بشنوید. با WaterWear مخصوص RONDO میتوانید تحرک بیشتری داشته باشید.

مشاهده فیلم

ایجاد تحرک با
WaterWear برای RONDO

لوازم جانبی کاملا ضد آب WaterWear (برای RONDO) یک پوشش ارزان و قابل استفاده مجدد است که قابلیت ضد آب بودن کامل را فراهم می کند. این پوشش براق و تنگ، برای افزایش کارایی میکروفون طراحی شده است طوری که می توانید اصوات را از هر جایی بشنوید. با WaterWear مخصوص RONDO میتوانید تحرک ایجاد کنید.

مشاهده فیلم

مدیریت خودکار صدا

مدیریت صدای خودکار (ASM)، این امکان را به افراد گیرنده می دهد که فارغ از موقعیت یا میزان نویز زمینه، صدایی عالی ای را بشنوند. ASM، دارای لوپ دوگانه AGC و کنترل خودکار حجم صدا برای انجام راحت مکالمات در نویز زمینه است. کنترل خودکار حجم صدا، تضمین می کند که صداهای آرام، واضح به گوش رسیده و صداهای بلند، راحت شنیده شوند.

متصل شوید

دستگاه RONDO، بخاطر وجود اتصال بیسیم توکار و ورودی های مستقیم صوتی، تقریبا به هر منبع صوتی خارجی وصل می شود. این تله کویل یکپارچه، امکان این به شما میدهد که به طور بیسیم، به طیف وسیعی از دستگاه های پخش صوتی متصل شوید. مجموعه باتری کوچک موجود در اینجا، امکان اتصال به دستگاه های استاندارد سه پینه FM را فراهم می سازد. این بسته باتری کوچک با کابل 3.5 میلیمتری خود، اتصال مستقیم منبع صوتی خارجی با جک هدفون را از هر دستگاهی ممکن می سازد.

ماجراهای کاربران

دان، گیرنده RONDO

"وقتی شنوایی ام را از دست دادم ، از بلیط هایی که برای سمفونی این فصل گرفته بودم منصرف شدم. حالا که RONDO دارم، دوباره میتونم از موسیقی لذت ببرم. بهتر از همه اینکه این دستگاه، بقدری عالی برایم کار گذاشته شده که می تونم کنسرت بروم بدون اینکه حتی کسی متوجه بشه از آن استفاده میکنم!"

مشاهده این فیلم

کیتی، گیرنده دستگاه RONDO

"روزی که RONDO خودم رو روشن کردم، با خانواده ام که دور از من زندگی می کنند تماس گرفتم. مدتها بود که نمی تونستم با آنها تلفنی صحبت کنم و پشت تلفن، حرفهایشان را متوجه شوم. با شنیدن صدا آنها به این وضوح، متوجه شدم که انتخاب درستی کرده ام."

مشاهده فیلم او
برای کسب اطلاعات بیشتر این فیلم ها را ببینید

رنگها انتخابی


نوک مدادی

کرم

آبنوس

خاکستری نوردیک

کنترل از راه دور
FineTuner

واحد کنترل از راه دور FineTuner امکان این را به شما می دهد که به سادگی تنظیمات را تغییر داده و با فشار یک کلید، به سادگی برنامه ها را انتخاب کنید . دستگاه جمع و جور FineTuner، به سهولت در جیب شما جای می گیرد و دکمه های بزرگ، استفاده از آن را راحت می کند. تغییرات انجام شده از طریق دستگاه کنترل از راه دور، این امکان را به شما می دهد که از RONDO برای شنوایی بی وقفه استفاده کنید. از قطعه جداگانه FineTuner ، می توان برای کنترل دو پردازشگر دو سویه استفاده نمود که مخصوصا آن را مناسب و راحت می سازد.

اطلاعات فنی

سخت افزار/نرم افزار سازگار
  • پروتزهای SYNCHRONY، CONCERTO، SONATA، PULSAR، C40+، C40
  • واحد کنترل از راه دور FineTuner
گزینه های استفاده
  • مجموعه باتری کوچک
استراتژی های کدبندی صدا

دستگاه پروتز حلزون شنوایی ما به نام SYNCHRONY، از جدیدترین فناوری FineHearing و سایر استراتژی های پیشرفته کدبندی پشتیبانی می کند.

سازگاری بعدی

برای سازگاری با استراتژیه ای کدبندی صدا در آینده طراحی شده است

اتصالات

اتصال به ابزارهای کمک شنوایی (ALD) محبوب شما، از طریق تله کویل؛ یا اتصال مستقیم با استفاده از مجموعه باتری کوچک و کابل اتصال.

رنگ بندیها

نوک مدادی، خاکستری نوردیک، کرمی و آبنوس

وزن

18.5 گرم* (همراه با باتریها و آهنربای استاندارد)

طول عمر باتری

تا 5 روز استفاده با یکسری 3 تایی باتری پرتوان روی-هوا (نوع 675)

قدرت آهنربا

همراه با آهنربای نرم، استاندارد، قوی یا فوقالعاده قوی

© 2020 MED-EL