شرایط کاندیداتوری
راهکار بهینه

کاندید شدن برای کاشت حلزونی
MAESTRO

سیستم کاشت حلزونی Maestro

MAESTRO
سیستم کاشت حلزونی

کاشت های حلزونی با تحریک الکتریکی رشته های عصبی در حلزون گوش، به گیرنده ها اجازه می دهند تا صداها را دریافت کنند. سیستم کاشت حلزونی MAESTRO راهکاری مفید و با کارایی زیاد برای افرادی است که دارای کم شنوایی حسی-عصبی عمیق هستند.

کاشت های حلزونی MED-EL شامل سیستم کاشت حلزونی MAESTRO با موفقیت در بیش از 90 کشور جهان توسط کودکان و بزرگسالان پیش و پس زبانی مورد استفاده قرار گرفته اند.

اطلاعات بیشتر درباره MAESTRO

کاشت حلزونی طراحی شده برای:

  • کودکانی که دارای کم شنوایی حسی-عصبی شدید تا عمیق دارند. در زمان کاشت سن بسیار کمی دارند مثلا چند ماهه هستند، یا با توجه به شرایط فردی یا اقدامات محیطی.
  • بزرگسالانی که دارای کم شنوایی حسی-عصبی عمیق هستند.
  • افرادی که از ابزارهای کمک شنوایی بهره نمی برند.
  • افرادی که به برنامه های آموزشی و توانبخشی دسترسی دارند.

مزایای کاشت حلزونی (CI):

  • کاشت در سنین پایین بسیار توصیه شده است زیرا شنوایی برای پیشرفت زبانی مهم است و همچنین نتایج تحقیقات نشان داده است که کودکانی که در سنین پایینتر ایمپلت می کارند نتیجه بهتری می گیرند.
  • کودکانی که سن بیشتری دارند و بزرگسالان با سابقه پیشرفت گفتار و زبانی در کل کارایی بهتری را نسبت به کاشت حلزونی از خود نشان میدهند.
  • دوره زمانی طولانی کم شنوایی ممکن است مزایای کاشت حلزونی را محدود کند.

کاندیدشدن برای تحریک الکتریکی صوتی
EAS

تحریک الکتریکی شنوایی

EAS
سیستم ایمپلنت شنوایی

تحریک الکتریکی شنوایی ترکیبی (EAS) از هر دوی تقویت صوتی و فناوری کاشت حلزونی (تحریک الکتریکی) در گوش استفاده می کند. راهکاری ایده آل برای افرادی است که کم شنوایی جزئی دارند.

MED-EL افرادی که کم شنوایی جزئی دارند را ترغیب می کند تا بیشتر درباره سیستم ایمپلنت شنوایی EAS و تفاوتی که می تواند در کیفیت زندگی ایجاد کند، بدانند.

EAS برای افرادی است که:

  • دارای کم شنوایی جزئی بوده، در فرکانس های پایین کم شنوایی حسی-عصبی ملایم تا متوسط داشته و در فرکانس های بالاتر متمایل به کم شنوایی عمیق هستند.
  • از ابزارهای کمک شنوایی بهره ای نمی برند.
  • حتی در شرایط بهتر کمکی نیز تجربه درک ناکافی بیان دارند.

چه کسی از EAS می تواند استفاده کند؟

EAS به خصوص برای رفع نیاز افرادی است که دارای کم شنوایی های جزئی هستند. کم شنوایی جزئی شامل شنوایی باقیمانده در فرکانسهای پایین و کم شنوایی چشمگیر در فرکانس بالاست.

EAS یک تحریک کننده صوتی است که با تقویت فرکانسهای پایین، پشتیبانی برای شنوایی باقی مانده طبیعی است. برای صداهایی با فرکانس بالاتر، فناوری کاشت حلزونی یکپارچه به صورت خودکار به کار گرفته می شود و تحریک الکتریکی مورد نیاز را به ساختارهای عصبی وارد می کند.

کاندید شدن برای ایمپلنت های گوش میانی
VIBRANT SOUNDBRIDGE

اگر شما یا کسی که دوستش دارید دارای کم شنوایی است، یک ایمپلنت شنیداری MED-EL می تواند راهکاری مناسب باشد. MED-EL سه سیستم ایمپلنت شنیداری را ارایه داده است که برای درمان انواع کم شنوایی با درجات مختلف است.

یک متخصص شنوایی به شما برای استفاده از راه حل بهینه مشاوره خواهد داد. در زیر لینک برخی اطلاعات کلی کاندیداهای ایمپلنت شنوایی درج شده.

© 2020 MED-EL