یک گام جلوتر

حالا BONEBRIDGE TM برای کودکان موجود است

یک گام جلوتر!

حالا BONEBRIDGE برای کودکان موجود است

™BONEBRIDGE
راهکار شنیداری برای کودکان


در MED-EL، هدف ما فائق آمدن بر چالش های ناشی از کم شنوایی است که مانعی در برابر برقراری ارتباط و کیفیت زندگی است. بیش از نیمی از گیرندگان ما کودکان هستند، پس می دانیم که هر کودک دارای نیازهای خاص خود است. با استفاده از Bonebridge، ایمپلنت هدایت استخوانی فعال ، راهکارهای شنوایی بیشتری را برای کودکان 5 ساله و بزرگتر ارایه می کنیم.

Bonebridge طوری طراحی شده تا استفاده از آن راحت و ساده بوده، تا برای کاربران جوان گزینه ای ایده آل باشد. پردازنده صوتی خارجی جمع و جور و استفاده از آن ساده است. این دستگاه در قسمت پشت گوش سر قرار می گیرد، تا کانال گوش برای راحتی بیشتر خالی بماند. تعویض باتری آن ساده است و با توجه به مقدار استفاده هر 5-7 روز باید آن را تعویض کرد. پردازشگر صوتی را میتوان به صورت محتاطانه در زیر مو قرار داد، و بسیاری از مردم حتی متوجه پردازنده صوتی نمی شوند.

Bonebridge با تکنیک های حداقل تهاجمی کاشته می شود، بدین ترتیب گیرنده ها می توانند به سرعت به زندگی عادی بازگردند. ایمپلنت به طور کامل و بدون آسیب رساندن در زیر پوست قرار می گیرد، پس خطر عوارض پوستی را به شدت کاهش می دهد. و نیاز به ملاقات های بعدی برای درمان پوست را از بین میبرد، پس کاربران و والدینشان میتوانند با راهکارهای ایمپلنت شنوایی Bonebridge از آسایش و آرامش ذهنی بهره ببرند.

اطلاعات بیشتر درباره Bonebridge

اطلاعات بیشتر برای والدین

ماجراهای کاربران

اروین، 12 ساله

اروین جزو نخستین کودکانی است که Bonebridge را دریافت کرد. این به او کمک کرده تا به طور کامل در زندگی روزمره با خانواده و دوستان همراه شود. از زبان خودش: "من هیچ چیز دیگه نمیخوام!"

تماشای ماجرای او

لیزا، 6 ساله

لیزا تنها با یک لاله گوش متولد شد و از عارضه انسداد گوش راستش رنج می برد. با استفاده از ایمپلنت Bonebridge، حالا او به طور فعالی در تمامی رویدادها و گروه های مدرسه مشارکت دارد. روح او برای زندگی تازه شده و حالا او میتواند از زندگیش به تمام معنا لذت ببرد.

مطالعه ماجرای لیزا
برای اطلاعات بیشتر این فیلم ها را ببینید

سلام، نام من مکس است!

دویست میلیون سال پیش، زمانی که برای اولین بار از تخم خود بیرون آمدم، متوجه شدم که گوشهای من مانند دیگر دوستان دایناسورم کار نمی کند. و نمیتوانم صدای والدین یا دوستانم را به وضوح بشنوم و تقریبا هر بار که یک ببر تیز دندان نعره می کشید، از جای خود میپریدم. دکتر دایناسورها گوش های مرا از نزدیک معاینه کرد و توضیح داد که به آترزی مبتلا هستم، که یعنی کانال گوش آن طور که باید باشد، نیست.

با Bonebridge دیگر مشکلی ندارم! به من کمک میکند تا صداها را بشنوم و به طور معمول با دیگران صحبت کنم. بازی کردن با دوستانم خیلی لذت بخش است، به خصوص وقتی که کسی جوک تعریف میکند یا قایم باشک بازی می کنیم یا وقتی با هم در داخل جنگل میدویم. میتوانم در هر چیزی شرکت کنم و با تمام دوستانم بخندم. ببر تیز دندان دیگر با من کاری ندارد – میتوانم حضورش را از کیلومترها دورتر بشنوم!

دانلود تصویر و کالر مکس PDF

 اخبار MED-EL

شما را از تازه ترین خبرهای مربوط به ایمپلنت های شنوایی MED-EL مطلع می کنیم - کافیست
در خبرنامه رایگان MED-EL عضو شوید.

همکنون عضو شوید

 

© 2020 MED-EL