میشل

میشل، بطور ناگهانی شنوایی خود را از دست داد.
او بواسطه قدرت، مثبت اندیشی و دستگاه CI
، به سر کار بازگشته و
زندگی خانوادگی اش نیز به حالت عادی برگشت.

مشاهده داستان او

میشل

میشل، بطور ناگهانی شنوایی خود را از دست داد.
او بواسطه قدرت، مثبت اندیشی و دستگاه CI
، به سر کار بازگشته و
زندگی خانوادگیاش نیز به حالت عادی برگشت.

مشاهده داستان او

دان

دستگاه RONDO، راحتی و
آسایش را از نو برای دان فراهم ساخته است.
دستگاه RONDO، آنقدر کوچک و سبک است که،
او حتی فراموش می کند آن را همراه دارد.

مشاهده داستان او

پروتزهای کاشت حلزونی
دستگاه پروتز کاشت حلزونی MAESTRO

اگر شما یا کسی که دوستش دارید دارای کم شنوایی شدید تا عمیق است، دستگاه پروتز کاشت حلزونی شرکت MED-EL می تواند راهکار موثری در این مورد باشد. دستگاه پروتز کاشت حلزونی، یک راه حل پزشکی برای افرادی است که دارای کم شنوایی حسی-عصبی شدید تا عمیق هستند. برای افرادی مبتلا به این نوع کم شنوایی، ابزارهای کمک شنوایی فایده ای ندارند.

کاربران، دستگاه پروتز کاشت حلزونی MAESTRO را از آن جهت انتخاب می کنند که تجربه شنیداری عالی را در موقعیت های مختلف زندگی واقعی فراهم می آورند. این دستگاه، دارای قابلیت هایی است که برای درک موسیقی و شنوایی در موقعیت های پرچالش، یسیار مناسب است.

MAESTRO ، شامل پروتز حلزونی داخلی و پردازشگر صوتی خارجی است.

مشاهده طرز کار پروتز کاشت حلزونی

بهترین گزینه
پردازشگر صوتی مناسب برای شما

فرقی نمی کند که RONDO تک واحدی یا OPUS 2 پشت گوشی، انتخاب مناسب برای شما باشد، کافی است مطمئن شوید شنوایی برتر را استفاده می کنید. هر دو پردازشگر، از فناوری های اختصاصی شرکت MED-EL برای داشتن بهترین کارایی شنوایی استفاده می کنند.


RONDO

نخستین پردازشگر تک واحدی
CI در جهان

 • جمع و جور و کاملا یکپارچه
 • راحت و خارج از گوش
 • عملکرد اثبات شده برای زندگی روزمره

RONDO، واحد کنترل، بسته باتری و کویل را در یک واحد ادغام کرده است. از آنجا که خارج از گوش است، مخصوصا برای افرادی که معمولا عینک های مختلف را به چشم میزنند، مناسب است. این پردازشگر، به سادگی در زیر موی بلند محو میشود و در چهار رنگ طراحی شده است تا با رنگ موی کاربر مطابقت داشته باشد.

اطلاعات بیشتر درباره RONDO

OPUS 2

کوچکترین و سبک ترین پردازشگر صوتی پشت گوشی در جهان

 • طراحی هوشمند و سهولت استفاده
 • سهولت ارتباط با سایر دستگاههای صوتی
 • کارایی اثبات شده برای زندگی هر روزه

OPUS 2، انتخابی ایدهآل برای کودکان و بزرگسالان است. این وسیله، کوچکترین و سبک ترین پردازشگر صوتی پشت گوشی (BTE) در جهان است، که آن را مناسب استفاده همه گوشها مخصوصا گوش های کوچک می سازد. انتخابی مناسب برای سبک زندگی پر جنب و جوش شما، همراه با گزینه های کاربری متعدد، رنگ بندی متنوع و تجهیزات کمک شنوایی اختیاری.

اطلاعات بیشتر درباره OPUS 2

پروتز

CONCERTO

CONCERTO، دستگاهی قابل اطمینان و قدرتمند بوده و اطلاعات را از طریق الکترودهایی که به حلزون گوش متصل است با سرعت زیاد و دقت عالی منتقل می کند. دستگاه CONCERTO، براساس مقیدترین استانداردهای ایمنی طراحی شده و برای کار طولانی ساخته شده است ودر ضمن ، کوچکترین و سبک ترین پروتز کاشت حلزونی تیتانیومی در جهان است.


بهترین قدرت شنوایی در حال حاضر یا آینده

مجموعه الکترودها، رابطی بین فناوری قابل کاشت و رشته های عصبی در گوش داخلی است. این الکترودهای نرم، منعطف و منحصر به فرد شرکت MED-EL، برای کاشت نرم طراحی شده است تا ساختار ریز حلزون، بدون آسیب باقی بماند.

اطلاعات بیشتر درباره طراحی خاص الکترود MED-EL
برای کسب اطلاعات بیشتر این فیلمها را ببینید

عملکرد سه گانه

هدف ما، ارایه بهترین شنوایی ممکن برای دریافت کنندگان پروتز کاشت حلزونی است. با مزیتهایی که دستگاه سه گانه شرکت MED-EL دارد، سه مزیت خاص، در کنار هم، کارایی شنوایی بهین های را فراهم می سازند.

پوشش کامل
حلزون

برای طیف کاملی از اصوات، پوشش کامل حلزون، تمام بخش های حلزون گوش را تحریک می کند تا تجربه شنوایی طبیعی تری را به وجود آورد.

اطلاعات بیشتر درباره پوشش کامل حلزون

حفظ ساختار

برای اطمینان از آینده شنوایی، قابلیت "حفظ ساختار"، از ساختارهای ظریف حلزون گوش محافظت نموده و به دریافت کننده دستگاه، این امکان را می دهد که به حداکثر قابلیت های شنوایی چه در زمان حال و چه در آینده برسد.

اطلاعات بیشتر درباره حفظ ساختار

FineHearing™

برای تجربه شنوایی پربارتر، دستگاه FineHearing، 250 زیر و بمی منحصر به فرد را با پردازش اجزای ریزساختار فراهم می سازد تا حس بهتری از فرکانس و تن صدا را در فرکانس های مختلف ایجاد نماید.

اطلاعات بیشتر درباره FineHearing

Triformance، نشان دهنده همگرایی قوی بین حفظ ساختار، پوشش کامل حلزون و FineHearing است.

این اجزا، با هم عمل نموده و کارایی شنیداری مطلوبی را فراهم می سازند . تکنیک های حفظ ساختار به مجموعه انعطاف پذیر الکترودها اجازه می دهد تا به آرامی کاملا در حلزون گوش کاشته شده و در نتیجه ضمن حفظ ساختار ظریف عصبی، به پوشش کامل حلزون برسیم. پوشش کامل حلزون، فناوری FineHearing را برای کل حلزون گوش فراهم می نماید، که درک زیر و بمی طبیعی (با طیف کاملی از فرکانس های صوتی) را میسر می کند.فناوری FineHearing ، این مزیت بهینه را صرفاً در مواقعی فراهم می نماید که بافت ظریف حلزون گوش، از طریق حفظ ساختار حفظ شده باشد.

بااینکه هر یک از این قابلیت ها به تنهایی، مزیت خاص و متمایزی را بدست می دهند اما همگرایی این فناوری ها باهم ، بهترین کارایی شنیداری ممکن را برای گیرندگان پروتز کاشت حلزونی فراهم می سازند.

Triformance

هدف ما، تامین بهترین شنوایی ممکن برای گیرنده های پروتز کاشت حلزونی است. با استفاده از مزیت Triformance شرکت MED-EL ، این مزایای منحصر به فرد، با هم عمل نموده و کارایی شنوایی بهینه ای را فراهم می نمایند.

کاوش در فناوری ها

پوشش کامل
حلزون

پوشش کامل حلزون، کل حلزون گوش را برای طیف کاملی از اصوات تحریک می کند تا تجربه شنوایی طبیعی تری را فراهم کند.

کسب اطلاعات بیشتر درباره پوشش کامل حلزون

بعدی

حفظ ساختار

برای اطمینان از آینده شنوایی، قابلیت "حفظ ساختار"، از ساختارهای ظریف حلزون گوش محافظت می کند و افراد دریافت کننده را قادر می سازد تا به حداکثر توانایی شنوایی چه در زمان حال و چه در آینده برسند.

اطلاعات بیشتر درباره حفظ ساختار

بعدی

FineHearing™

برای تجربه شنوایی پربارتر، دستگاه FineHearing، 250 زیر و بمی منحصر به فرد را با پردازش صدای ساختار ریز فراهم می سازد تا حس بهتری از فرکانس و تن صدا را در فرکانس های مختلف ایجاد نماید.

اطلاعات بیشتر درباره FineHearing

بعدی

Triformance
برای کارایی برتر صدا

Triformance، نشان دهنده همگرایی قوی بین حفظ ساختار، پوشش کامل حلزون و FineHearing است.

این اجزا با هم عمل نموده و کارایی شنیداری مطلوبی را فراهم می سازند. تکنیک های حفظ ساختار به مجموعه انعطاف پذیر الکترودها اجازه میدهد تا به آرامی کاملا در حلزون گوش کاشته شده و در نتیجه ضمن حفظ ساختار ظریف عصبی، به پوشش کامل حلزون برسیم. پوشش کامل حلزون ، فناوری FineHearing برای کل حلزون گوش فراهم می نماید، که درک فرکانس های طبیعی (با طیف کاملی از فرکانسهای صوتی) را میسر می کند.فناوری FineHearing ، این مزیت بهینه را صرفاً در مواقعی فراهم می نماید که بافت ظریف حلزون گوش، از طریق حفظ ساختار حفظ شده باشد.

بااینکه هر یک از این قابلیتها به تنهایی، مزیت خاص و متمایزی را بدست می دهند اما همگرایی این فناوریها باهم، بهترین کارایی شنیداری ممکن را برای گیرندگان پروتز کاشت حلزونی فراهم می سازند.

عملکرد اثبات شده
مطالعات مستقل بالینی، نشان دهنده برتری MAESTRO است.

تا 30 درصد کارایی بهتر در سروصدا

در تحقیقی که موقعیت های مختلف زندگی واقعی را شبیه سازی نموده بود، شرکت کنندگان در این بررسی، در معرض سطوح مختلف سر و صدا قرار گرفتند. با چالش تر شدن مداوم موقعیت شنیداری، فقط کاربران MED-EL بودند که به وضعیت مطلوب ادامه داده و همچنان می توانستند بیش از 50 درصد گفتارها را بشنوند. 1

20 درصد نمره بیشتر در درک گفتار

در تحقیقی خاصی که به مقایسه عملکرد ابزاری پردازشگرهای صوتی نسل فعلی و پردازشگرهای صوتی نسلهای قبلی پرداخته بود، دستگاه MAESTRO CI محصول شرکت MED-EL، بهتر از سایر دستگاههای موردآزمون عمل نمود. 2

برای شنیدن بهترینها، محصولات MED-EL را انتخاب کنید

پس از تست تمام برندهای عمده پروتز کاشت حلزونی، دستگاه پروتز کاشت حلزونی MAESTRO، از همه دستگاههای پروتز دیگر، بهتر عمل نمود. دستگاه MAESTRO، برای انجام فعالیتهای شنیداری در زندگی واقعی طراحی شده است.

انجام مرحله بعد

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دریافت پروتز کاشت حلزونی، می توانید چهار مرحله دریافت پروتز کاشت حلزونی را مطالعه کنید. برای معرفی به مرکز پروتز کاشت حلزونی، یا برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دستگاههای پروتز کاشت حلزونی MED-EL، لطفا مستقیما با ما تماس حاصل نمایید.

بیهوشی و موارد CI

مرحله دوم دریافت پروتز کاشت حلزونی، مرحله قراردادن یا کاشت آن است، که در جریان آن، عمل جراحی مستقیم تحت بیهوشی عمومی انجام می شود. آیا سوالی درباره بیهوشی و پروتز کاشت حلزونی دارید؟ کسب اطلاعات بیشتر از دکتر رومن جرمن، متخصص بیهوشی

با استفاده از قابلیت کلینیک یاب، مرکز کاشت حلزون در نزدیکی محل زندگی خود پیدا کنید.

یافتن کلینیک

برای کسب اطلاعات بیشتر، به نمایندگی شرکت MED-EL در منطقه خود مراجعه کنید.

تماس با نمایندگی

 1. ارزیابی درک گفتار با پروتزهای کاشت حلزونی با استفاده از روش آزمون تطبیقی سطح سیار
  Haumann S؛ Lenarz T؛ Buchner A، مشخصات مربوط به ORL J Otorhinolaryngol ، 15 سپتامبر 2010، ص. 312-318
 2. نمرات تمایز گفتار با استفاده از آخرین نسل پردازشگر های گفتاری
  Brough J؛ Walker A؛ Mawman D، کاشت حلزونی، 11 (پشتبان. 2) , سپتامبر 2010، ص 119-124

© 2020 MED-EL